Jak hledat práci

Nebojte! Dáme Vám tip, jak si ujasnit, co v životě chcete a do čeho byste měli investovat svůj čas!

  • V první řadě si zkuste nakreslit vlastní mapu a poznat sám sebe. Zkuste se zamyslet nad tím, co Vás baví a naplňuje. Jaké máte hobby? Jaké jsou vaše silné stránky? Které předměty Vás bavily ve škole? Atp. Z mapy Vám vyjdou i nějaká klíčová slova, která můžete použít v „CVčku“
  • „Čím chceš být, až vyrosteš?“ Slýchávali jsme v dětství pořád. Tenkrát nás to štvalo, ale dnes? Nás to může posunout o krok blíže k vysněné práci!
  • Zamyslete se nad otázkou, zda práci, na kterou se hlásíte, dokážete i milovat! Pokud nejste pro práci schopni obětovat část svého komfortu, potom není Vaší vysněnou.
  • Zodpovězte si PRAKTICKÉ otázky: Jak daleko jste ochotný cestovat za prací? Jste ochotný cestovat v rámci pracovní doby? Kdy můžete nastoupit? Jak velká má být vysněná firma? Zvažte pracovní dobu – vadí Vám směny? Chcete raději samostatnou kancelář nebo openspace? Atd.
  • Dejte si ČASOVÝ LIMIT! Do kdy chcete vysněnou práci najít?
  • Máte zodpovězené všechny otázky? Tak co DÁL? Udělejte si seznam priorit s označením 1, 2, 3 nebo A, B, C (nebo s jakýmkoli jiným označením) 1 nebo A obsahují všechny kritéria – budou to ty nejlepší společnosti pro Vás; 2 nebo B obsahují více kritérií, které jste schopni „zkousnout“ – budou to společnosti, které Vás zajímají, ale mají nějaké ALE; 3 nebo C jsou kritéria, která vezmete v úvahu pouze pokud Vám hledání práce bude trvat dlouho a Vy se budete cítit špatně!
  • Nakonec můžete zkusit náš test dovedností

Pojďme se spojit a najít
pro Vás tu pravou pozici!

Zašlete nám své CV

Můžete přiložit CV

Odesláním fomuláře beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.

Odeslat

Neváhejte nám zavolat nebo napsat

  +420 724 357 872
  kariera@profeskontakt.cz