Doporučení za provizi

Získejte provizi za doporučení kandidáta

Máte ve svém okolí přátele či známé, kteří chtějí, či se chystají změnit své zaměstnání? Pak vás určitě zaujme naše nabídka finanční odměny za profil vhodného kandidáta. 

Jak to funguje?

Zašlete jednomu z našich konzultantů životopis svého známého a za úspěšného kandidáta získáte provizi ve výši 2.000,- v případě běžné pozice, či 5.000,- v případě vedoucí pozice.

Kontakty na konzultanty naleznete v odkazu přímo na této stránce dole vpravo, či v sekci O nás – Náš tým. 

Podmínky pro získání provize:

  1. Pošlete životopis či přímý kontakt na daného kandidáta jednomu z našich konzultantů spolu se svými kontaktními údaji (tj.: jméno, příjmení, telefon a email) pro vyplacení vaší provize.
  2. Doporučený kandidát nesmí být již v předchozím kontaktu se společností Profeskontakt s.r.o. během posledního roku a musí být klientem, kam jej budeme prezentovat, uznán jako kandidát společnosti Profeskontakt s.r.o.
  3. Doporučený kandidát musí nastoupit do pracovního poměru u klienta společnosti ProfesKontakt s.r.o. a setrvat v něm po celou zkušební dobu. 

Zasláním životopisu dává daný kandidát svolení se zařazením a zpracováním svých osobních údajů v interní databázi firmy ProfesKontakt s. r. o., za účelem nalezení zaměstnání a souhlas k zasílání nabídek práce a dalších zpráv prostřednictvím e-mailu či telefonicky. S těmito osobními údaji bude nakládáno v souladu s příslušnými právními předpisy (zejm. podle článků 13 a 14 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, obecného nařízení o ochraně osobních údajů, dále jen “GDPR“.

Pojďme se spojit a najít
pro Vás tu pravou pozici!

Zašlete nám své CV

Můžete přiložit CV

Odesláním fomuláře beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.

Odeslat

Neváhejte nám zavolat nebo napsat

  +420 724 357 872
  kariera@profeskontakt.cz