Životopis

Jak zaujmout personalisty netradičními způsoby

Slýcháváte ze všech stran, že je potřeba personalisty ZAUJMOUT? Pokud se hlásíte na nějakou speciální a velmi kreativní pozici, určitě se Vám budou hodit následující tipy. Pokud se nehlásíte na žádnou hluboce kreativní práci, potom si naše tipy přečtěte také! Mohou Vám třeba pomoc rozbourat konverzační ledy první týden v nové práci!

Adam Pacitti byl nezaměstaný absolvent, kterému v kapse zbývalo posledních 500 liber. Neušetřil je! Koupil za ně billboard s heslem: „Utratil jsem svým posledních 500 liber ta tento billboard. Prosím, zaměstnejte mě! ZaměstnejteAdama.

Zdroj: https://www.dailymail.co.uk/news/article-2279261/Adam-Pacitti-spent-500-billboard-begging-job-spends-pay-packet-say-thanks.html

Nick Begley z Nex Yorku využil sladkosti k tomu, aby získal svoji vysněnou práci! Využil k tomu slogan „Reputace, která uspokojí chuť každé organizace“. Místo názvu čokolády napsal „Zkušený marketingový profesionál“. Místo obsahu vitamínů, cukru a tuky napsal svou pracovní etiku, komunikaci a všestrannost. Takto rozeslal dvanáct tabulek čokolády. Když jeho kamarád zveřejnil fotku této tabulky čokolády na sociální síti, obdržel Begley více než 3 tisíce komentářů.

Zdroj: https://abcnews.go.com/blogs/business/2013/02/ny-mans-candy-bar-resume-lands-job

Carrie Kemeling „neztrácela“ čas posíláním životopisů z domova, ale rozhodla se vyrazit do ulic s transparentem: „Nejsem bezdomovec, ale chci uspět! Vezměte si můj životopis!“ Rozdávání životopisů se jí vyplatilo - za tři dny dostala práci. A jak sama poznamenala, nebyla to práce, která by jí dávala jen peníze. Byla to práce, která ji nechala vyrůst.

Zdroj: https://video.foxbusiness.com/v/4490001383001/#sp=show-clips

Ed Hamilton vložil svůj životopis na Google Maps. Myslíme si, že to nepotřebuje žádný komentář, ale tohle se MUSÍ VIDĚT!

Zdroj: https://www.google.com/maps/d/viewer?ie=UTF8&oe=UTF8&msa=0&mid=1ik5G4I2ozJr3Hl3rfuj5wfyS8oM&ll=53.47099800000003%2C-2.238678999999999&z=8

Dalším z netradičních postupů, jak zaslat své „CVčko“ je vytvořit video. Můžete se například inspirovat ve filmu Pravá blondýna či Stážista!

Pojďme se spojit a najít
pro Vás tu pravou pozici!

Zašlete nám své CV

Můžete přiložit CV

Odesláním fomuláře beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.

Odeslat

Neváhejte nám zavolat nebo napsat

  +420 724 357 872
  kariera@profeskontakt.cz