Psychodiagnostické testy

Psychodiagnostické testy

 

Chcete odhalit svůj potenciál? Zajímá Vás, zda dokážete pracovat ve stresových situacích nebo jste dobří při týmové spolupráci?

 

Co jsou psychodiagnostické testy?

Jedná se o HR/psychologický nástroj, který usnadní zvolit vhodnou cestu pro každého z Vás. Psychodiagnostické hodnocení pomáhá zjistit, do jaké míry jsou Vaše schopnosti či osobnost shodné s požadovanými schopnostmi dané pracovní pozice. Vhodně zvolená diagnostika Vám může pomoci lépe zmapovat osobnost, schopnosti, motivaci a potenciál.

Součástí testování je i strukturovaný rozhovor, kde si společně zhodnotíme Vaše zkušenosti, dovednosti či vzdělání. Ujasníte si tak Vaše představy o budoucím pracovním uplatnění. Po absolvování psychodiagnostického testu Vám představíme výsledky, které zároveň podrobně vyhodnotíme. Také obdržíte psychodiagnostickou zprávu obsahující výsledky Vašeho testu.

 

K čemu psychodiagnostické testy slouží?

Pomocí psychodiagnostických metod obohacených o rozhovory Vám pomůžeme lépe se orientovat ve vlastních osobnostních charakteristikách, zjistíme, jaká je Vaše pracovní motivace – jak je orientovaná, odhalíme Váš potenciál či schopnosti. Společnými silami Vám pomůžeme najít ten správný směr.

 

Kolik Vás psychodiagnostické testy bude stát?

Cena těchto služeb se pohybuje v rozmezí od 1.000,- do 3.000,- dle typu testování a časové náročnosti.

 

Máte zájem o více informací?

Pokud vnímáte nejistoty ohledně vašeho potenciálu, reakcí na stresové situace, práci v týmu, atp., nebojte se poradit s někým kompetentním. U nás máte možnost vše probrat s naší kolegyní, psycholožkou, Adélou Bátorovou (tel.: 724 109 578, email: batorova@profeskontakt.cz).

Nejste na to sami!

Pojďme se spojit a najít
pro Vás tu pravou pozici!

Zašlete nám své CV

Můžete přiložit CV

Odesláním fomuláře beru na vědomí zásady zpracování osobních údajů.

Odeslat

Neváhejte nám zavolat nebo napsat

  +420 724 357 872
  kariera@profeskontakt.cz