Reference | Profeskontakt.cz

Specialisté na personální a poradenské služby

Reference

"Spolupracujeme s agenturou ProfesKontakt více než sedm let. Je pro nás rychlým a spolehlivým partnerem v oblasti výběru nových farmaceutických reprezentantů v rámci celé České republiky."
HR manager jedné z TOP TEN generických firem"ProfesKontakt vždy spolehlivě vyhoví našim požadavkům a představám. Využíváme jej jako externího dodavatele HR a na zpracování mzdového účetnictví."
Jednatel malé obchodní společnosti působící v oblasti dodávek IT řešení"ProfesKontakt nám pomáhá při vyhledávání, výběru a testování nových kolegů z řad obchodních zástupců a obchodních manažerů."
Jednatel středně velké logistické a spediční společnosti"Agentura ProfesKontakt nám vždy posílá spolehlivě prověřené a kvalitní uchazeče ze své databáze. Je pro nás solidním obchodní partnerem a zárukou rychlosti a kvality."Vedoucí filiálky jedné z nejvýznamnějších logistických společností na světě"Agentuře ProfesKontakt, s.r.o. se podařilo pochopit filozofii naší společnosti a proto je pro nás partnerem, na kterého se s důvěrou obracíme při řešení personálních otázek. Přístup této společnosti považujeme za profesionální a s výsledky jejich práce jsme velmi spokojeni."
Sales Manager české společnosti působící v oblasti prodeje medical device"Agentura ProfesKontakt nám stabilně outsoursuje část officového týmu. S poskytovanými službami jsme velice spokojení."
HR manager jedné z TOP TEN originálních farmaceutických společností