Kdo jsme a co děláme | Profeskontakt.cz

Specialisté na personální a poradenské služby

Kdo jsme a co děláme?

Profil společnosti ProfesKontakt, s.r.o.

ProfesKontakt, s.r.o. je ryze česká personální a poradenská agentura specializovaná na výběry zaměstnanců / recruitment, psychodiagnostické testy uchazečů o zaměstnání i stávajícího personálu, outsoursing / agenturní zaměstnávání a personální poradenství na území celé České republiky. Pro naše mezinárodní klienty obsazujeme vysoce specializované pracovní pozice i mimo hranice České republiky, tj. v PL, HU, A, SK.

Pracujeme na základě Povolení MPSV ČR, v roce 2009 jsme byli certifikování na QMS a získali certifikát ISO 9001 : 2008, jsme členy České společnosti pro rozvoj lidských zdrojů.

Služby poskytujeme vždy na míru v souvislosti s požadavky a specifiky klienta. Nabízíme individuální a profesionální přístup. Stavíme na dlouhodobé spolupráci, abychom dobře poznali zákazníka a jeho firemní kulturu a odvedli kvalitní práci. Zpracováváme samozřejmě i jednorázové projekty jako jsou mzdové a personální audity, headhunting, start-up projekty apod. 

Dlouhodobě spolupracujeme se společnostmi v segmentu doprava, spedice a logistika, farmacie, lékařská, zdravotnická a laboratorní technika, strojírenství, chemický průmysl.

ProfesKontakt poskytuje své služby originálním a generickým farmaceutickým společnostem, CRO, firmám, které působí v oblasti vývoje, výroby či dovozu a prodeje zdravotnické a laboratorní techniky, reagencií, pomůcek a spotřebních materiálů pro zdravotnictví. Specializovaný tým konzultantů zajišťuje výběrová řízení na pozice do oblasti SALES, MARKETING, MEDICAL, Office, finance, logistika ve farmacii. Podrobněji Úspěšně obsazené pracovní pozice ve farmacii a reference.

Ve spedici a logistice jsou dlouhodobě našimi klienty silné nadnárodní i stabilní české spediční, dopravní a logistické společnost. Portfoliem jejich služeb jsou pozemní, letecké a námořní přepravy, komplexní logistika, skladování, celní služby, kontraktační logistika. Podrobněji Úspěšně obsazené pracovní pozice v logistice a spedici.

Postupně jsme získali řadu klientů i v jiných oborech, vyhráli jsme několik důležitých výběrových řízení, na kterých jsme pracovali exkluzivně.